[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1594838379757{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1594838445949{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column_text]ضمن قدردانی از انتخاب شما، نظر به شیوع کرونا و اختلال در ارتباطات مرزی، توجه شما را به موارد زیر جلب می نماید:

 

– با توجه به اینکه در روزهای اخیر مرزهای کشور عزیزمان ایران به دلیل شیوع کرونا مجدداً بسته شده است، لذا روند رجیستری گوشی های موبایل که یک موضوع همه گیر و عمومی است با اختلال روبرو شده است.

 

ایمن خرید نیز برای تکمیل مأموریت خود در راستای خرید ایمن، به اطلاع کلیه عزیزانی که اخیراً از ایمن خرید اقدام به خرید گوشی نموده اند، می رساند این اتفاق موقتی است و به محض عادی شدن شرایط و بازگشایی مرزها و امکان رجیستری، اطلاع رسانی های لازم با تعیین قیمت رجیستری، انجام می پذیرد.

 

-نوسان نرخ ارز مورد دیگری است که ناشی از بسته شدن مرزها بوده و باعث افزایش قیمت گوشی های همراه شده است، لذا به خریدارانی که گوشی خود را دریافت کرده اند پیشنهاد می شود ضمن نگهداری آن تا عادی شدن شرایط منتظر اطلاع رسانی کارشناسان خدمات پس از فروش ایمن خرید بمانند.

 

-در صورتی که به هر دلیلی نیاز به مشاوره یا توضیحات بیشتری دارید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

 

با احترام و قدردانی
تیم ایمن خرید[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]