همه چیز در مورد اپل واچ

اگر شما یک ساعت هوشمند اپل دارید و یا به این ساعت ها علاقه مند هستید بدانید که قرار است در مورد بهترین ساعت هوشمند موجود صحبت کنیم.  اما این ساعت شگفتی های بسیاری دارد که باید برای استفاده از قابلیت های زیاد آن مانند تناسب اندام، تمرین و صرفه جویی در باتری آن به خوبی آموزش ببینید.

ما در این بخش سعی کردیم بیشتر سوال های ممکن در مورد این دسته از ساعت های هوشمند را پوشش دهیم.

ساعت هوشمند اپل

ساعت هوشمند اپل چه کاری انجام می دهد؟

این عمومی ترین سوالی است که کاربران به هنگام مواجهه با ساعت های اپل می پرسند، ساعت هوشمند اپل به چه دردی می خورد؟ خب طبیعتا بیشتر از چیزی که در این مطلب خواهید دید یا تجربه خواهید کرد، ساعت های هوشمند اپل در اختیار شما قرار می دهند.

دریافت پیام های ارسال شده روی مچ دستتان

 • تناسب اندام
 • تمرین های ورزش
 • محاسبه ضربان قلب
 • سیستم GPS برای تمرین هایتان
 • برقراری تماس ها و دریافت مسیج ها و تماس هایتان بر روی ساعت
 • آلارم ها، تایمر ها و یادآوری ها
 • نمایش بلیت های دیجیتال
 • نمایش زمان و ساعت و تاریخ روز

ساعت هوشمند اپل

بهترین ساعت اپل کدام است؟

ساعت های هوشمند اچل تفاوت چندانی با یک دیگ ندارند اگر چه می توانید ساعت های بسیاری را در قیمت های متفاوت به خاطر نسل عرضه آن مشاهده کنید. هنگام خرید دقت کنید که سایز مناسب خودتان را خریداری می کنید.

Apple Watch Series 4

این ساعت جدید ترین ورژن معرفی شده توسط کمپانی اپل است که سایز های مختلفی دارد. مجهز به سیستم اینترنت پر سرعت LTE و همچنین سیستم ردیابی GPS است. همچنین انواع بند ها را می توانید برای این ساعت خریداری کنید.

Apple Watch Series 3

اپل واچ سری 3 در دو سایز عرضه شده و برادر قدیمی تر نسل 4 است. همانند نسل چهارم امکاناتی نظیر GPS و LTE دارد. اگر دنبال کوچک ترین ساعت هوشمند اپل می گردید، بهترین گزینه برای شما همین است.

Apple Watch Series 1

این نسل دیگر تولید نمی شود. نسل ابتدایی اپل واچ ها است اگر چه همچنان می تواند انتخاب بسیاری از افراد باشد.

Apple Watch Series 2

همانند نسل اول تولید آن متوقف شده است. ولی می تواند انتخاب خیلی ها باشد. به این علت که از قابلیت GPS برخوردار است. این ویژگی در قیمت پایین نسل دوم یک برتری محسوب می شود.

چگونه اپل واچ خود را راه اندازی کنیم؟

هنگامی که ساعت را از جعبه مخصوص خود خارج می کنید هیچ تفاوتی میان آن و سایر اپل واچ ها وجود ندارد. این شما هستید که باید آن را با توجه به سلیقه و نیاز خود شخصی سازی کنید.گ

 1. اپل آی دی خود را اضافه کنید.
 2. یک Passcode ایجاد کنید.
 3. اپلیکیشن های خود را نصب کنید.
 4. تنظیمات مناسب خود را انجام دهید.
 5. نوتیفیکیشن های خود را مدیریت کنید.
 6. از اطلاعات و تنظیمات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

چگونه از اپل واچ خود استفاده کنیم؟

ساعت هوشمند اپل می تواند در 24 ساعت ابتدایی کمی نا امید کننده به نظر برسد. به عنوان مثال، حرکت منو ها و پیدا کردن اطلاعاتی که نیاز دارید ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. به کمک به روز رسانی ها و قابلیت تاچ صفحه ی ساعت به زودی به آن عادت خواهید کرد.

برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.