امروزه شاهد جلب توجه گسترده کاربران به مدل های مختلف گوشی های شیائومی هستیم. شیائومی برندی شناخته شده و محبوب در بین برندهای تولید کننده گوشی های هوشمند می باشد. تمامی محصولات شیائومی از بالارده  تا میان رده و اقتصادی دارای کیفیت فوق العاده و منحصر به فرد هستند. با خرید گوشی شیائومی بهترین گوشی هوشمند را خواهید داشت.زیرا  قیمت آن از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است. این گوشی های هوشمند تمامی نیازهای شما را که برای آن اقدام به تهیه کرده اید، مرتفع می سازند. زبان هایی که در هر یک از مدل های گوشی شیائومی پشتیبانی می شود، شامل 79 مورد است. پس هر یک از افرادی که به یکی یا چند مورد از این 79 زبان تسلط داشته باشند، می توانند از این گوشی با زبان دلخواه استفاده کنند. بنابراین نحوه و روش تغییر زبان گوشی شیائومی دشوار و سردرگم کننده خواهد بود حتی در صورتی که زبان گوشی خود را به اشتباه تغییر دهید.

نحوه و روش تغییر زبان گوشی شیائومی

با این وجود شما می توانید با استفاده از مراحل زیر نحوه و روش تغییر زبان گوشی شیائومی را فرا گرفته و این اقدام را در گوشی شیائومی پیاده سازی کنید:

اقدامات لازم

 • در ابتدا بایستی گوشی خود را روشن کرده و صفحه برنامه های گوشی را بالا بیاورید. در این صفحه برنامه تنظیمات را انتخاب کرده و به این بخش بروید.
 • سپس به قسمت تنظیمات اضافه بروید.
 • در منو آورده شده بر روی language & input کلیک کنید.
 • هم اکنون می توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی از گوشی هوشمند خود استفاده کنید. با انتخاب هر یک از این زبان ها به راحتی می توانید برنامه های خود را به زبان دلخواه خود راه اندازی نمایید.

با گذراندن این مراحل با موفقیت توانسته اید زبان دلخواه خود را بر روی گوشی شیائومی خود نصب و فعال کنید. در این صورت استفاده از آن آسان شده و به هیچ مشکلی در عملکرد گوشی به غیر از  مواردی که ایرادی در سیستم آن پدیدار شود، مواجه نخواهید شد.

تغییر زبان گوشی شیائومی

تغییر زبان گوشی شیائومی برای هر یک از افراد دارنده هر یک از مدل های گوشی شیائومی به راحتی و با کمی دقت امکان پذیر خواهد بود‌. توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر تغییر زبان گوشی شیائومی به صورت مرحله ای و به درستی انجام شود، این کار دشوار نیست. اما اگر در این اقدام بی دقتی صورت گیرد، با مشکل مواجه خواهید شد. مثلاً اگر این زبان که با آن آشنایی ندارید، تغییر کند؛ استفاده از گوشی شیائومی سخت و دشوار خواهد بود. حتی ممکن است به سختی بتوانید زبان گوشی شیائومی را به زبان دلخواه تغییر دهید.

با تغییر زبان گوشی شیائومی تمامی عملکردها و برنامه ها و به علاوه کیبورد گوشی به زبان انتخاب شده تغییر خواهند کرد. در صورتی که با زبان انتخاب شده آشنایی کافی نداشته باشید، نمی توانید از این برنامه ها و عملکردها و کیبورد گوشی شیائومی استفاده نمایید. بنابراین به هنگام تغییر زبان گوشی شیائومی توجه لازم را داشته باشید که زبان دلخواه را انتخاب نمایید.

تغییر زبان گوشی شیائومی دلایل متعددی دارد که می توان با آشنایی با نحوه و روش تغییر زبان گوشی شیائومی اقدام به این کار کرد. برخی از این دلایل عبارتند از:

تغییر زبان گوشی شیائومی

دلایل

 • در صورتی که فرد دارنده گوشی شیائومی فقط با برخی از زبان ها یا یک زبان آشنایی و شناخت دارد و در صورتی که زبان گوشی به زبان دیگری تغییر کند، نتواند از آن استفاده کند.
 • در صورتی که به هر دلیلی که ضروری است مانند: تایپ با آن زبان و زبان برنامه مورد نظر فرد با زبان گوشی متفاوت باشد، تغییر زبان ضروری است.
 • در صورتی که به زبانی تسلط دارید که اطرافیان شما به آن زبان تسلط ندارند، این موضوع برای شما مزیت می باشد. شما می توانید برای بالا بردن امنیت گوشی شیائومی، اقدام به تغییر زبان آن کنید. فقط بایستی توجه کنید به زبان دلخواه تسلط کافی داشته باشید تا دچار سردرگمی نشوید.

مخفی کردن برنامه ها در اندروید : نحوه و روش مخفی کردن برنامه و اپلیکیشن در گوشی اندروید

روش تغییر زبان در گوشی های شیائومی

روش تغییر زبان در گوشی های شیائومی به راحتی میسر می شود. تغییر زبان در این برند فقط به مدل گوشی بستگی دارد که ممکن است قدیمی یا جدید باشد. این مورد تنها مورد تاثیر گذار می باشد که توجه به آن لازم است.

در هر یک از مدل های قدیمی و جدید، نحوه و روش تغییر زبان در گوشی شیائومی به صورت کلی یکسان است. اما طریقه آوردن آیکون تنظیمات و منو مربوطه متفاوت می باشد. این تغییر با کمی دقت امکان پذیر خواهد بود.

تولید کننده گوشی های شیائومی، مدل های جدید را قوی تر و پیشرفته تر از مدل های قدیمی طراحی کرده است که نحوه و روش تغییر زبان گوشی شیائومی در این مدل ها راحت تر از مدل های قدیمی است. مراحل آن طبق مواردی است که در بندهای آغازین مقاله ذکر شد.

بنابراین نحوه و روش تغییر زبان در گوشی های شیائومی در انواع مدل های آن با هم تفاوتی نداشته و از طریق آیکون تنظیمات و انجام اقدامات ذکر شده به راحتی میسر می شود.

 • روش تغییر زبان در گوشی های شیائومی
 • خرید شارژر 20 وات اپل

  شارژرها قطعاتی الکترونیکی منحصر به فردی هستند که برای شارژ کردن انواع گوشی ها و دوربین های دیجیتال و موارد دیگری از این قبیل به آن ها احتیاج داریم. شارژر 20 وات اپل نیز این کارایی های نام برده را دارد. این شارژر متشکل از دو قسمت کلاهک سه شاخه و کابل USB است که برای اتصال به پریز برق در ایران بایستی کلاهک را با یک مبدل دوشاخه کرد. کابل USB در این شارژر وصل کننده برق مصرفی با ولتاژ مناسب به گوشی هوشمند می باشد.

  اگر قصد خرید شارژر 20 وات اپل را دارید، حتماً به سایت ایمن خرید مراجعه کنید. این سایت عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین انواع محصولات جانبی گوشی های هوشمند همچون شیائومی و آیفون است. شارژرهای ارائه شده در این مرکز اصل است و برای خرید جای هیچ نگرانی را باقی نمی گذارند. اگر برای خرید هر یک از قطعات جانبی موبایل به وب سایت این مرکز مراجعه کنید حتماً خریدی مطمئن و راحتی را تجربه خواهید کرد.

 • خرید شارژر 20 وات اپل