بازی های مسابقه ای

بعید است گوشی های اندرویدتان تا به حال رنگ بازی های Racing یا همان مسابقه ای ماشین یا موتور را ندیده باشد. بازی های مسابقه ای همواره طرفداران خاص خود را داشته است. در این مقاله نیز قصد داریم بگوییم چند تایی از این بازی های مسابقه را حتما امتحان کنید.

1.     Street Race 3D

بازی های مسابقه ای

این بازی با بیش از 100 میلیون بار دانلود از گوگل پلی شاید بهترین بازی در سبک بازی های مسابقه ای باشد. همین تعداد بالای دانلود می تواند نشان دهد که چه میزان این بازی توانسته بین کاربران اندروید جا خوش کند.

مراحل بسیار سخت، با سبک بسیار آسان! این بازی قصد دارد مهارت های رانندگی شما را به چالش بکشد. البته این بازی کاملا رایگان است. بازیی سرشار از هیجان، چالش و همچنین جهانی پر از رانندگان حرفه ای برای رقابت.

2.     Racing Fever: Moto

بازی های مسابقه ای

10 میلیون بار دانلود شده در گوگل پلی نمی تواند آمار کمی باشد. یکی از بهترین بازی های مسابقه ای با سبک موتور. گرافیک بازی بسیار به واقعیت نزدیک است و لذت شما از این بازی را چند برابر می کند. شما می توانید دوربین بازی را درست از چشمان راننده کنترل کنید و یا این که از دوربین های دیگر کمک بگیرید. به هر حال 4 حالت مختلف برای لذت بیشتر ایجاد شده است.

در این بازی 16 موتور کاملا متفاوت طراحی شده اند که در تمام آن ها جزئیات به خوبی رعایت شده که حس واقعی بودن را بیشتر می کند. موتورتان را انتخاب کنید، عملکردش را بهتر کنید، طراحی آن را تغییر دهید و بعد مسابقه را شروع کنید!

3.     Traffic Rider

این اولین بازی ترافیک با این حجم از محبوبیت نیست. انگار سبک رانندگی با سرعت بالا میان خودروهای در حال حرکت به نوعی بین مردم جای خود را پیدا کرده اند. بازی Traffic Rider نیز با بیش از 100 میلیون بار دانلود جزو محبوب ترین بازی های مسابقه ای برای اندروید است.

گرافیک بازی بسیار مناسب است. حالت رانندگی در شب، روز و یا آب و هوای مختلف وجود دارد تا با ایجاد تنوع حس رضایت بیشتری را ایجاد کند.

ژانر این بازی، بازی بی پایان است. شما آنقدر پیش می روید تا به سرعت جنون آمیزی برسید، اطراف شما را ماشین ها فرا بگیرند تا شما با آن ها برخورد کنید و برای شکستن رکورد خود دوباره تلاش کنید!

4.     Prime Peaks

بازی های مسابقه ای

شاید 5 میلیون بار دانلود در مقابل بازی هایی که در بالا معرفی کردیم چندان رقمی به نظر نرسد. اما همچنان این بازی بسیار محبوب است.

یک بازی بسیار هیجان انگیز با سبک عبور از دره ها و تپه ها. رانندگی در مسیر های سخت کوهستانی یک آزمون همیشگی در این بازی است. بین ماشین های مختلفی که وجود دارد، ماشین مورد علاقه خود را انتخاب کنید. گرافیک بازی بسیار جذاب بوده و در کنار چالش های رانندگی اش حس متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد.

در این مقاله سعی کردیم به معرفی 4 بازی از بهترین بازی های سبک ماشین و مسابقه بپردازیم. بهترین بازی مسابقه ای از نظر شما کدام است؟