5 بازی محبوب برای آیفون

هر ساله برای گوشی های آیفون بازی های بسیاری معرفی می شود. اما در کنار همه ی آن ها بازی هایی وجود دارد که چند سالی است محبوبیت خود را حفظ کرده است. در این مقاله قصد داریم 5 بازی محبوب برای آیفون معرفی کنیم.

Swipe Brick Breaker

5 بازی محبوب برای آیفون

این بازی که نسخه اندروید آن نیز موجود است، از محبوبیت بالایی برخورددار است. وظیفه شما شکستن آجرهایی است که بر روی آن ها یک عدد نوشته شده است. این اعداد نشان می دهد که نیاز است چند بار توپ شما به آن آجر برخورد کند تا بشکند. حواستان باشد، آجر ها هر بار یک پله به شما نزدیک تر می شوند!

Hill Climb Racing

5 بازی محبوب برای آیفون

یک بازی دیگر در سبک ماشین در لیست محبوب ترین ها. وظیفه شما کنترل ماشین در مسیر کوهپایه ای است. گرافیک بازی بسیار جذاب است و شما می توانید با عبور از مراحل سخت آن و جمع آوری سکه، ماشین های جدید بخرید و آن ها را به روز کنید. این بازی به تازگی نسخه دوم خود را نیز منتشر کرده اس. گرافیک آن در این نسخه بسیار بهتر شده و شما می توانید حتی راننده خود را نیز تغییر دهید و به روز کنید.

Soccer Stars

5 بازی محبوب برای آیفون

یک بازی فوتبالی متفاوت. این بار به جای انسان ها شما پنج مهره فلزی دارید که باید به خوبی از دروازه خود دفاع کنید و با بهترین ضربات به حریف خود گل بزنید. این بازی آنلاین بوده و حریفان شما از سراسر جهان می باشند.

یکی از ویژگی های مثبت این بازی، نسخه آفلاین آن است. شما می توانید با دوستان خود به صورت آفلاین رقابت کنید و یا حتی با واردکردن نام کاربری آن ها، آنلاین با آن ها رقابت کنید. همچنین وجود انواع مسابقه ها و جایزه ها باعث شده این بازی بر محبوبیت خود بیافزاید. شما می توانید با سکه های خود قابلیت های جدید بخرید و مهره های خود را به روز کنید.

Crowd City

5 بازی محبوب برای آیفون

Crowd City یکی دیگر از بازی هایی است که به تازگی محبوبیت بسیاری را بدست آورده است. سبک بازی بسیار ساده است. گرافیک آن نیز در نهایت سادگی جلوه خاصی دارد. وظیفه شما حرکت دادن یارتان است تا با برخورد بر افراد خنثی تعدادش بیشتر شود. توجه کنید که به رقبایی که تعدادشان از شما بیشتر است برخورد نکنید. این کار باعث از بین رفتنتان می شود.

در عوض با برخورد بر رقبایی که تعدادشان کمتر از شما است، می توانید سریع تر رکورد خود را افزایش دهید.

Stack

کمپانی محبوب Ketchapp گویا هر چه بسازد جای خود را میان هواداران پیدا خواهد کرد. تخصص این کمپانی ساخت بازی هایی است که در نهایت سادگی کاملا اعتیاد آور است. شما در این بازی باید بلوک هایی که دائما در حال اضافه شدند را طوری روی هم بگذارید که ساختمانتان نریزد. هرچقدر این بلوک ها را دقیق تر بگذارید کارتان راحت تر خواهد بود.

همچنین اگربلوک را دقیقا روی بلوک قبلی بگذارید جایزه می گیرید. آن قدر این بازی را ادامه دهید تا رکورد خودتان را جا به جا کنید. گرافیک این بازی نیز بسیار ساده و دل چسب است.