برنامه کاربردی رایگان اندروید

بزرگترین قدرت سیستم عامل اندروید اکوسیستم اپلیکیشن های آن است. هزاران هزار اپلیکیشن برای این سیستم عامل توسعه یافته است. مردم آن ها را میلیارد ها بار دانلود می کنند. بعضی از آن ها هزینه دارند و بسیاری از آن ها نه. معمولا بهترین برنامه ها کمی هزینه دارند. با این وجود انتخاب های بیشماری وجود دارد که شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن ها را دانلود کنید. در این بخش قصد داریم 5 برنامه رایگان کاربردی را معرفی کنیم:

برنامه رایگان اندروید

  1. 1Weather

برنامه 1Weather کامل ترین اپلیکیشنی است که در زمینه آب و هوا می توانید پیدا کنید. این برنامه همه اطلاعات در مورد وضعیت فعلی آب و هوا، پیش بینی آب و هوا، پیش بینی شرایط جوی، موقعیت ماه و شبانه روز و بسیاری از موارد دیگر را در بر می گیرد.

  1. Bitwarden Password Manager

این اپلیکیشن یکی از معدود برنامه های رایگان در زمینه مدیریت پسوورد ها است. عملکرد آن مشابه سایر اپ های مشابه بوده و اطلاعاتی نظیر نام کاربری و پسوورد مربوط به هر اکانت شما را جداگانه نگه داری می کند. یکی از ویژگی های مثبت آن این است که شما می توانید بدون نگرانی به تعداد بینهایت پسوورد ذخیره کنید. این برنامه بسیار ایمن است که می تواند خیال شما را از این بابت راحت کند.

  1. Blue Mail

Blue Mail یکی از بهترین برنامه های رایگان اندروید برای ایمیل های شما است. طراحی ساده آن به شما کمک می کند تا ایمیل های خود را به خوبی مدیریت کنید. به علاوه این که از ایمیل های بسیاری پشتیبانی می کند. این برنامه امکانات بسیار زیادی از جمله بلاک کردن نوتیفیکیشن ها را دارد. همچنین شما می توانید با سلیقه خود برنامه را شخصی سازی کنید. واقعا برنامه های زیادی در زمینه ایمل ها وجود ندارد که قابلیت شخصی سازی داشته باشند. نکات مثبت این برنامه بسیار بیشتر از نقاط ضعف آن است حال این که رایگان بودن برنامه را نیز به آن بیافزاید.

  1. Credit Karma

یک اپلیکیشن بسیار ساده در زمینه امور مالی. این برنامه اجازه می دهد تا کارت های اعتباری خود را برای یک سال به طور رایگان مدیریت کنید. همچنین این برنامه هر گونه تغییر در اعتبار کارت اعتباری شما را اعلام می کند. این برنامه یک راه ساده برای زیرنظر داشتن کارت های اعتباری شما است و شما می توانید به سادگی آن را مدیریت کنید. همچنین اگر اکانت جدید با نام شما ساخته شود، فورا شما را مطلع می کند.

  1. Feedly

Feedly

Feedly یکی از بهترین های اپلیکیشن خبر است. دقیقا همانی که شما باید نصبش کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا اخبار مورد نظر خود را از میان میلیون ها وبسایت خبرگزاری جدا کنید تا راحت تر اخبار دلخواهتان را بخوانید. همچنین این برنامه از پادکست ها و کانال های یوتویوب نیز پشتیبانی می کند. قابلیت های بسیار خوب این برنامه به شما کمک می کند تا آخرین اخبار دلخواه خود را در موضوعات انتخابی خودتان بخوانید. همچنین این برنامه یکی از بهترین شیوه های یادگیری زبان انگلیسی و مخصوصا مهارت Reading است.