آموزش پیدا کردن شماره سریال هندزفری اپل ایرپاد را می توان یکی از پرتکرار ترین سوالات و سرچ ها دانست، از همین رو اپل ایرپاد را میتوان یکی از محبوب ترین محصولات اپل دانست که برای گوش دادن به موسیقی و مکالمه بدون نیاز به تلفن می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص پیدا کردن شماره سریال هندزفری ایرپاد شما صحبت داشته باشیم.

آیا شما هم از هندزفری اپل ایرپاد استفاده می کنید؟ این محصول بسیار خارق العاده بوده و توانسته است به عنوان یکی از پرفروش ترین هندزفری های تاریخ تبدیل شود. مانند سایر محصولات اپل که با سریال خاص خود و شناسه ای عددی شناخته می شود، اپل ایرپاد نیز دارای این سریال بوده و به خصوص زمانی که قصد خرید محصول را دارید باید به این مشخصه توجه بسیار زیادی داشته باشید. این کار باعث می شود تا در صورت گم شدن یکی از گوشی ها بتوانید یک گوشی دیگر را جایگزین کرده و همچنین می توانید از اصل بودن محصول اطمینان کسب کنید. با ما در این مقاله همراه باشید تا چگونگی فرآیند پیدا کردن شماره سریال اپل ایرپاد را با شما در میان بگذاریم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما به عنوان یک کاربر اپل ایرپاد گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود.

آموزش پیدا کردن شماره سریال هندزفری اپل ایرپاد

نکته بسیار مهمی که باعث می شود تشخیص شماره سریال و شناسه اپل ایرپاد برای شما ضروری باشد، عملکرد آن در خرید یک محصول اصلی می باشد. در صورتی که محصول اصلی را خریداری کرده باشید، در وب سایت اپل و در قسمت چک سریال ایرپاد می توانید سریال را وارد کرده و از خرید خود مطمئن شوید. در ادامه بیشتر در خصوص روش هایی که برای پیدا کردن شناسه در هندزفری اپل AirPod و AirPod Pro مورد استفاده قرار می گیرد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

چطور می توانیم شماره سریال اپل ایرپاد را پیدا کنیم؟

اگر شما ایرپاد خریداری شده را با شناسه اپل که به عنوان Apple ID شناخته می شود ثبت کنید، باز هم پیدا کردن شماره سریال مربوط به AirPod می تواند برای شما لازم باشد. این مسئله به خصوص زمانی که هدست شما خراب یا مفقود شد می تواند برای شما مفید واقع شود و زمانی که یک گوشی جدید را جایگزین می کنید، با شماره سریال می توانید تمامی تنظیمات قبلی را بازیابی کنید. به طور کلی دو روش اصلی برای پیدا کردن شماره سریال برای شما وجود دارد :

  • حک شدن شماره سریال بر روی جعبه محصول
  • پیدا کردن شماره سریال با استفاده از آیفون و آیپد

در ادامه بیشتر در این خصوص با شما صحبت داشته و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود.

چطور می توانیم شماره سریال اپل ایرپاد را پیدا کنیم؟

چطور از روی جعبه شماره سریال اپل ایرپاد را پیدا کنیم؟

اپل ایرپاد شما یک جعبه دارد که شماره سریال منحصر به فرد بر روی آن درج شده است. کافیست برای پیدا کردن شماره سریال هندزفری اپل درب محصول را باز کرده و سپس به قسمت گوشی سمت چپ محصول نگاهی بیندازید. در این صورت شما به سادگی می توانید در یک فونت بسیار کوچک، سریال و شناسه محصول خود را پیدا کنید که بدون باز کردن کیس محصول قابلیت ردیابی نداشته باشد. برای این که وضوح آن را برای خواندن بالا ببرید، به شما توصیه می کنیم که حتما از دوربین آیفون خود بهره بگیرید و با بزرگنمایی انجام شده، شناسه محصول را یادداشت کنید.

چطور از روی جعبه شماره سریال اپل ایرپاد را پیدا کنیم؟

چطور با استفاده از آیفون و آیپد شماره سریال اپل ایرپاد را تشخیص دهیم؟

شاید روش قبلی برای شما کارایی چندانی نداشته باشد و شما قصد دارید که شماره سریال را به وسیله نرم افزاری به دست بیاورید. در این صورت شما باید یک آیفون یا آیپد در اختیار داشته باشید تا بتوانید به شماره سریال دستگاه دسترسی پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در خصوص چگونگی پیدا کردن این شماره اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم :

در ابتدا نیاز دارید که به واسطه بلوتوث به ایرپاد خود متصل شده و به همین منظور باید اطمینان داشته باشید که دستگاه شما به اندازه کافی شارژ دارد.

به قسمت تنظیمات رفته و گزینه تنظیمات عمومی یا General را انتخاب کرده و سپس وارد گزینه About شوید.

در قسمت انتهایی صفحه مربوط به About شما می توانید گزینه ای تحت عنوان AirPods را پیدا کرده و شماره سریال را با کلیک کردن بر روی این گزینه به دست بیاورید. در صورتی که این قسمت در دسترس شما نبود حتما باید یک بار دیگر از اتصال دستگاه به اپل ایرپاد اطمینان کسب کرده و دوباره امتحان کنید.

چطور با استفاده از آیفون و آیپد شماره سریال اپل ایرپاد را تشخیص دهیم؟

در نظر داشته باشید که کپی کردن شماره سریال از طریق دستگاه امکان پذیر نبوده و شما باید این سریال را بر روی یک کاغذ ثبت کرده و سپس نسبت به استعلام وضعیت اصل بودن محصول اقدام کنید. در نظر داشته باشید که روش های بیان شده بسیار آسان است و شما بدون مشکل می توانید از هر یک از روش های بالا استفاده داشته باشید.