جدیدترین محصولات اپل

هر ساله اپل سه یا چهار رویداد برگزار می کند و در این رویدادها جدیدترین محصولات و برنامه ریزی های خود را معرفی می کند. یکی از این رویدادها در ماه ژوئن و دیگری در مارس و دیگری در ماه سپتامبر برگزار می شود. گاهی اوقات در صورت وجود iPads یا Mac رویداد چهارمی در اکتبر اتفاق می افتد. در این مطلب ما تمامی رویدادها و جدیدترین محصولات اپل در سال 2020 را با هم بررسی می کنیم با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

محصولاتی که بزودی در سال 2020 به بازار عرضه می شود.

2020 iPad Pro:

دوربین های 3 بعدی از ویژگی هایی است که به زودی در آیفون ها در سال 2020 مشاهده خواهید کرد اما این دوربین ها اول در آیپدها نمایان خواهند شد. این دوربین اجازه می دهد تا مدل های سه بعدی با استفاده از دوربین iPad Pro ضبط شود و سپس با Apple Pencil ویرایش شود. شایعات حاکی از این است که این محصول در اوایل سال 2020 به بازار عرضه خواهند شد.

صفحه کلید هوشمند با ترک پد:

چندسن سال است که شایعه شده اپل روی یک صفحه هوشمند برای آیپد پرو کار می کند که شامل یک ترک پد داخلی است. این کیبوردها به همراه Ipad pro ها عرضه می شوند که این صفحه کلید هوشمند دارای کلیدهایی همراه با نور و مکانیزم scissor switches هستند.

iPhone SE 2:

بر اساس شایعات منتشر شده، آیفون SE 2 از طراحی مشابه آیفون ۸ بهره می‌برد. این گوشی دارای پردازنده A13 با طراحی به سبک  آیفون 8 با دکمه Touch ID Home و دوربین عقب تک لنز است و همچنین این محصول جدید اپل  مجهز به نمایشگر ۴.۷ اینچی LCD با رزولوشن ۷۵۰ در ۱۳۳۴ می باشد. از لحاظ قیمتی آیفون SE 2 از 399 دلار شروع می شود. شایعات حاکی از آن است که آیفون 4.7 اینچی جدید در نیمه اول سال 2020 ، شاید اوایل ماه مارس به بازار عرضه شود.

AirTag:

اپل در iOS 13 یکی از ویژگی جدید Find My را معرفی کرد که امکان استفاده از دستگاه های iOS و macOS را حتی بدون اتصال داده و با بهره گیری از بلوتوث ردیابی می کند. حرفهایی در ین زمینه به گوش رسید که اپل می تواند این ویژگی را در تگ بلوتوثی Tile-like که می تواند به هر آیتمی متصل شود گسترش دهد. ویژگی AR موجوددر این ایرتگ ها می تواند مسیرهای دور را ردیابی کند. یکی از تحلیلگران اپل ، مینگ چی کوو انتظار دارد که AirTags در نیمه اول سال 2020 عزضه شود.

MacBook Pro:

مینگ چی کوو از تحلیلگران اپل می گوید: اپل در حال کار روی دو دستگاه MacBook Pro ، MacBook Air یا هر دو است که  در نیمه اول سال 2020 شاهد عرضه آن به بازار خواهید بود. نکته جالب این است که اپل روی نسخه 13 اینچی آن کار می کند و برای علاقمندان به مک بوک ها خبری جذاب است.

کلام آخر:

در این مطلب به معرفی 5 محصول اپل در سال 2020 پرداختیم. هیچ کدام از این محصولات هنوز به بازار عرضه نشده است اما طبق گفته اپل یکی از ابر پرچمداران دستگاه تلفن همراه در جهان به زودی شاهد عرضه تمامی این محصولات به بازار خواهید بود.