هدفون بی سیم ایرپاد به عنوان حرفه ای ترین محصول شرکت اپل دارای ترفندهای ساده اما جالبی است. بیشتر این ترفندها به دلیل سادگی توسط افراد نادیده گرفته می شوند. 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید به صورت یک لیست این گونه تقسیم بندی می شوند. برای استفاده حرفه ای تر از جذاب ترین ابزار جانبی اپل می توانید از این ترفندها کمک بگیرید. شما با یادگیری ترفند های مهم ایرپاد اپل می توانید برای استفاده بهتر از گوشی از آن ها بهره ببرید.

10 ترفند ایرپاد که باید بدانید

صدای بلند ایرپاد در برخی موارد می تواند بسیار آسیب زننده باشد. برای تغییر شرایط و رفع این آزار دهندگی لازم است از ترفندهای خاصی استفاده شود. در بیشتر مدل های ساخته شده شرکت اپل ممکن است صدای دستگاه کمتر از سطح انتظار باشد. در این حالت هم می توان با ترفندهای ایرپاد مشکل را برطرف کرد.

قطع نشدن صدای موزیک در ایرپاد

10 ترفند ایرپاد که باید بدانید از موضوع قطع شدن صدای موزیک شروع می شود. این یک مشکل بسیار رایج است. در نسل اول ایرپادهای شرکت اپل پس از خارج کردن یکی از گوشی های ایرپاد صدای موزیک قطع می شد. در این حالت افرادی که تمایل داشتند از گوشی های خود در برابر صدای شدید محافظت کنند، با مشکل مواجه می شدند. پس از اعتراض کاربران بر روی نسل جدید ایرپادهای اپل تنظیمات جدیدی تعبیه شد. در این هدفون های جدید، شما تنها با انجام یک سری تنظیمات ساده می توانید این مشکل رایج را حل کنید. کافی است تنظیمات بخش  Atumatik ear detection را تکمیل کرده و این گزینه را غیر فعالسازی کنید. در این صورت این مشکل در اپل شما ادامه نخواهد یافت.

قطع نشدن صدای موزیک در ایرپاد

ترفند دوم شنیدن صدای اعلان های اپل

در قالب مطلب 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید، شما را با حقایقی در مورد گوشی های اپل آشنا خواهیم کرد. گوشی اپل با داشتن قابلیت های تازه و کاربردی به شما برای ساخت یک زندگی راحت کمک خواهد کرد. ایرپاد اپل به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای جانبی این شرکت نیز این مسیر را ادامه خواهد داد. در همین راستا اعلام پیام های اعلان گوشی به صورت صوتی یکی از قابلیت های مهم گوشی اپل خواهد بود. به دلیل پشتیبانی نکردن از زبان فارسی گوشی اپل نیازمند این قابلیت بود.

با وجود این ویژگی و ترفند جدید اپل می توان به صورت ساده تری از ایرپاد اپل استفاده کرد. دستیار صوتی در ایرپاد اپل اعلان های گوشی را برای شما می خواند. برای فعال کردن این ترفند کافی است به تنظیمات اصلی آیفون رفته و با فشردن گزینه Notification این تنظیمات را ایجاد کنید. در ادامه باید از مسیر Announce Notification تنظیمات را ادامه دهید.

ترفند دوم شنیدن صدای اعلان های اپل

 

مخصوص ایرپاد بازها: آموزش پیدا کردن شماره سریال هندزفری اپل ایرپاد

ترفند سوم ایرپاد تقویت صدای مکالمات

در مسیر بررسی 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید به گزینه تقویت صدای مکالمه رسیدیم. این گزینه شاید در ابتدا چندان جالب یا مهم به نظر نرسد. با بررسی بیشتر گزارشات و نظرسنجی های انجام شده در مورد نقاط ضعف ایرپاد اپل ما به این گزینه رسیده ایم. طبق گزارش های ارائه شده گوشی اپل برای جلوگیری از آسیب رسیدن به گوش افراد صدای ایرپاد را در سطح متوسط و مشخصی قرار داده است. برای برخی افراد این میزان صدا کافی نخواهد بود. در این صورت نیاز است که از ترفند های مهم ایرپاد اپل استفاده شود.

ترفند سوم ایرپاد تقویت صدای مکالمات

ترفند چهارم افزایش میزان صدای ایرپاد

یکی دیگر از 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید، توانایی تغییر در صدای ایرپاد به صورت دلخواه است. شما می توانید در کمال سادگی صدای ایرپاد را تا حد دلخواه خود تغییر دهید. البته محدودیت صدا برای ایرپاد به دلیل تامین سلامتی کاربران در این ابزار جانبی قرار داده شده است. در بخش hearing شما می توانید تغییرات بسیار خوبی در صدا ایجاد نمایید. گزینه audio را انتخاب کرده و در زیر مجموعه هدفون میزان صدا را تنظیم کنید.

ترفند چهارم افزایش میزان صدای ایرپاد

ترفند افزایش صدای اصلی موسیقی

شنیدن موسیقی با صدای مناسب می تواند برای افراد بسیار دلچسب و جالب باشد. برای افزایش صدای اصلی موسیقی لازم است از تنظیمات دستی بسیار دقیقی استفاده شود. سیستم عامل های اندروید قابلیت تنظیم صدا موسیقی به بهترین نحو را دارا هستند. بهترین اکولایزرها توسط بخش موسیقی اندروید مورد استفاده قرار خواهند گرفت. جذابیت این اکولایزرها برای نسل جوان کافی است. بنابراین لازم است میزان صدای اپل افزایش پیدا کند. تنظیم اکولایزر به صورت دستی کاری پیچیده است. می توان این قابلیت را برای افزایش ظرفیت صدای اپل مورد استفاده قرار داد. شما می توانید از طریق تنظیمات اکولایزر به میزان مطلوبی صدای موسیقی را افزایش دهید. البته لازم به ذکر است نباید از این قابلیت انتظار معجزه داشته باشید.

ترفند افزایش صدای اصلی موسیقی

ترفند ششم از 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید

در بین 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید، شنیدن همزمان چند موسیقی مهم ترین مورد است. پخش یک موسیقی زیبا و ترانه جذاب در یک ایرپاد از ترفندهای جذاب اپل می باشد. برای بهره مندی از این ترفندها کافی است ایرپاد را به گوشی خود متصل نموده و از مسیر زیر تنظیمات را تغییر دهید.

در بخش control center گزینه مربوط به اشتراک گذاری audio را انتخاب کنید. در ادامه لازم است هندزفری دوم را به گوشی نزدیک کنید. پس از شناسایی ایرپاد دوم کافی است مجددا گزینه اشتراک گذاری audio را بفشارید. در این حالت تنظیمات مربوط به شنیدن همزمان چند موسیقی به پایان خواهد رسید. این ویژگی فقط مربوط به هندزفری مخصوص اپل خواهد بود. شما در سایر هدفون ها قادر به انجام این تنظیمات نخواهید بود.

ترفند ششم از 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید

ترفند هفتم از 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید

10 ترفند ایرپاد که باید بدانید در قابلیت های بالا خلاصه نخواهد شد. پیدا کردن ایرپاد یکی دیگر از ترفندهای عجیب این محصول شرکت اپل خواهد بود. تجربه دردناک گم شدن یک وسیله، کمپانی اپل را وادار به ایجاد این قابلیت ساخت. با انجام تنظیمات خاصی در هندزفری مخصوص اپل می توانید آن را موقعیت یابی کنید. در این صورت مشکلات کمتری را در استفاده از این ابزار جانبی تجربه خواهید کرد.

ترفند هفتم از 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید

ترفند هشتم تا دهم ایرپاد

از بین 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید، ترفند هشتم مربوط به فعال سازی تاج اصلی ایرپاد است. به کمک این قابلیت شما می توانید موسیقی را متوقف کرده و به سایر موسیقی ها نیز تسلط داشته باشید.

شما با خارج کردن ایرپاد از گوش خود می توانید آن را خاموش سازید. با وارد کردن این هندزفری به گوشتان فعال سازی مجدد این ابزار نیز اتفاق خواهد افتاد. کافی است برای یادگیری 10 ترفند ایرپاد که باید بدانید اقدامات لازم را انجام دهید.

10 ترفند ایرپاد که باید بدانید با ترفندهای مربوط به تماس خاتمه پیدا می کند. تنظیمات مربوط به این بخش گوشی شما را برای پاسخ دادن تلفن ها از طریق هندزفری آماده می کند.

شما جهت خرید لوازم جانبی موبایل و خرید شارژر 20 وات اپل اورجینال و خرید شارژر اورجینال اپل می توانید به فروشگاه ایمن خرید مراجعه کنید.

ترفند هشتم تا دهم ایرپاد